PostWys³any: Pi± 15:32, 21 Mar 2014

Ja wysÅ‚aaÅ‚am zdjecia mojej blizny do chirurga Dr.Merle z Katowic i proponuje mi wyciecie.A ja nie chce jej wycinac ,jeszcze nic dokÅ‚adnie nie wiem musze sie umowic na konsultacje.Co sÄ…dzicie o tym specjaliscie.?czy jest dobry?Doradzcie mi cos. seks ogłoszenia nie staniczek tylko staniczydÅ‚o albo staniczysko przez nastÄ™pnych pare lat prawie wszystko co zjesz bÄ™dzie lÄ…dowaÅ‚o w kiblu , jeść bÄ™dziesz coraz wiÄ™cej i wiÄ™cej , bÄ™dzie CiÄ™ bolaÅ‚o gardÅ‚o , gÅ‚owa , zÄ™by , popadniesz w ogólnÄ… apatiÄ™ , może depresje ....
witajcie dziewczyny !
Jestem na Meridii od 1,5 miesiÄ…ca.
Zalezy jakiesz szkoly?.
wybacz sama zaczełaś i zasłużyłaś sobie.Niewiem skąd ta nienawiśc do szczupłych dziewczy, one nie maja związku z twoją nadwagą.
Dzięki
zamierzam dietke+lewatywki
przy tej chorobie liczy siÄ™ czas i natychmiastowe leczenie
jak juz ktos wczesniej napisal- ginekolog nie wspomnial nic na temat koniecznosci zbadania partnera, a na ulotce leku napisane jest, ze jest to zalecane, wiec?
Niejedna koleżanka oglądająca moje zdjęcia ze ślubu pytała kto mi makijaż robił .

my nawet wolimy wyjąć na ten moment żeby tryskać i patrzeć na tą akcję ogloszenia towarzyskie jestem zdania ze zwiazek to przede wszystkim zaufanie, wyrozumialosc, zdolnosc pojscia na kompromis,milosc ale seks jest bardzo waznym skladnikiem.

Czy wiecie gdzie mozna znalezc dobrego fryzjera w Katowicach? i tak tez ze mna do tej pory jest.zawsze jak tylko o nim pomysle to motyle mam w brzuchu.ale tak jak pisalam wczesniej miedzy nami jest jakas pustka i niedosyt z tej racji ze nie mamy slubu koscielnego tylko cywilny...wiec ta milosc nie jest tak do konca pełna. Samasama czasami wysłuchanie więcej daje niż mądre rady. Biorę cerutin żeby rany ładnie się goiły. gratulacje sex anonse
Mieso, warzywa, owoce, makaron, miod, czasem jakies dobre winko sycylijskie To co zostanie sluzy nam prze caly tydzien, zeby kupic na biezaca chleb czy salate. Pomyśl, że masz tradzik liczący kilkadziesiat krost. ;/ ktoś tak miał? Pewnie za te maseczke na głowe o którą nie prosiłam, może mycie włosów i układanie po strzyżeniu też dodatkowo kosztuje.... Pojechalam jak pierwszy tuman .Jestem dumna z siebie bo po tych 4 miesiacach jakos umiem sie z Wlochami dogadac prosze napiszcie co o tym sadzicie i jeszcze pytanie na inny temat- czy podczas tych 10 dni zupelnie nie mozna uzywac kremów do twarzy i balsamów do ciała?
chetnie bym wyszla na piwo 'po polsku'
Przez te lata przeżyłam mnóstwo zabiegów, (dermabrazje, przeszczepy, wycinania Z) cierpienia i bólu.
Jutro bede pic soka ale juz bez wody.
Bóle jajników występują najczęściej w połowie cyklu czyli w trakcie owulacji, bo związane jest to z pękaniem pęcherzyka graafa (jak już ktoś wcześniej napisał), zwykle boli raz jeden jajnik raz drugi.
Większość właścicieli salonów nie wie tego co mu po szkoleniach.
http://superfly86.wrzuta.pl/film/bUZDS5Z8ln/z ywiec
miałam cc, zaplanowane, bo mi się już ciążą znudziła, mała była ułożona pośładkowo i było mi już cholernie niewygodnie, więc poprosiłam gina o zaplanowanie zabiegu.
Po 30tce, szare oczy które zawrocily w głowie niejednej dziewczynie.
hej czy jest tu ktos kto skonczyl studium fryzjerskie w lublinie?badz nadal tam sie uczy?