Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna

FAQ Szukaj U¿ytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz nastêpny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna » Wa¿ne sprawy!

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: ¦ro 23:38, 19 Mar 2014

Czy to ustąpi????????????? [link widoczny dla zalogowanych] Ułatwię Wam życie :
Zrobiłam wczoraj rumiane.
To chyba od małej ilości jedzenia.
sprawdziłam to była jakas podpucha!!!
Matrix

Wizualizuj sobie codziennie po przebudzeniu i przed pojsciem spac, ze przegladasz sie w lustrze i widzisz piekna cere, ze jestes zrelaksowana i zadowolona, ze czujesz jak wszystko sie w tobie oczyszcza, takze w strefie mentalnej. [link widoczny dla zalogowanych] hadziajka84, szkoda, długo się staracie?

Teraz mocno przetrzebione włoski zaczynają odrastać dopiero po miesiącu, a na łydkach praktycznie już ich nie ma. mnie najbardziej podoba się Marilyn z tego okresu: Pozatem o Adkinsie mozesz sporo poczytac pod: Obawiam się, że nie starczy mi sił i czasu jak ćwiczenia zaczną się wydłużać, bo robię je wieczorem jak położę już dzieci spać i mam chwile spokoju. ta historie to juz słyszałam od 100 roznych osob [ziewa] [link widoczny dla zalogowanych]
korektę nosa więc ni dziwnego,ze traz ma mały nos!!!!!!!!! z klasyka jest najprosciej, naljatwiej jak stoisz przed szafa i myslisz ze znow nie masz co na siebie wlzoyc, Za 1,5 tygodnia mam wuzytę u endokrynologa. Pozdrawiam mocno! A czy jest taka możliwość żeby sie przenieść w trakcie studiów? Obecnie jest zdrowy i pelen energii.On swoja najdluzsza glodowke robil 42 dniowa.Nigdy nie robil glodowek na urynie,wiec jak widac nie trzeba pic moczu zeby sie wyzwolic z chorob A po co komuś płacić???
- ale nie odpowiadaj mi, zadaj je sobie.
Mam 22 lata jestem osobą odpowiedzialną, uczciwą i pełną humoru.Bardzo lubię pracę z dziećmi i ich towarzystwo.

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Zobacz nastêpny temat
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach