Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz następny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna » Ważne sprawy!
Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 24 Sty 2014

PostWysłany: Sob 6:12, 22 Mar 2014

Do niedawna też miałam z tym problem, piłam ok litra, teraz staram się dojść do 1,5... [link widoczny dla zalogowanych] chcac uniknac wizyty u chirurga moczyłam palec w nadmanganianie potasu, sodzie, przykładałam aloes a nawet smarowałam płynem na brodawki. mam znajomych pracujacych w Londynie - na roznych rodzajach umowy - i tam ciezarne ida na urlopy dopiero ok 2-4tyg przed porodem przy czym ten czas odliczas im sie z urlopu juz po urodzeniu dziecka - tak wiec kochanie poczytaj troszke i podaj linka do informacji zanim takie wesolostki znow napiszesz , ok?
Poradźcie mi która z tych pozycji jest najlepsza, czytam topik zapaliłam się do walki o zdrowie, ale chciałabym też coś nieco się dowiedzieć więcej , tym bardziej, że z tymi nazwiskami się tutaj spotkałam .

hyba ogladalo ja ja tylko sdjecia w necie poniewaz w tv widac co im z zebami robia [link widoczny dla zalogowanych] no teĹĽ wydaje mi siÄ™, ze rozsadniej bedzie zuzyc do konca te tabletki...

teraz najlepiej według mnie tańczy Koroniewska - mimo iż jej nie lubie musze to przyznać. odp na pytanie.jest tak.mi lekarz dał znieczulenie w cztery nerwy(bo tyle ma duży paluch).samo znieczulenie bolało ale jak zaczęło działać to mogli kroić mnie i nic nie czułam.wiele razy rozmawiałam z chirurgiem na temat tego palca,zabiegu i dalszego leczenia.u wielu osób jest tak że jeden zabieg wystarcza.ale u mnie były dwa.zależy od tego w jakim stanie jest palec i co się z nim dzieje.tak więc człap na zabieg bo warto.a tak będziesz ciągle wycinała pazurka z zaciśniętymi zębami. Ale włosy już od tamtego czasu nie wyrastają (tyle że po drodze zmieniłam fason kostiumu kąpielowego na bardziej wycięty, więc będę musiała znowu się przejść dla nowej linii ) Heeelson - spalenie 1 papierosa to zaburzone mikrokrazenie krwi w tkankach kostnych na ok. oj...widze ze nie tylko ja mam problem... [link widoczny dla zalogowanych]
witam!!! kobietki! mam pytanie do Laury Diaz. Najpierw redukcja, a dopiero później zamierzam się zabrać za rzeźbienie ciałka porządne szok). Nie. nie wiem jak dzis mężowi ugotuje obiad, na sama myśl chce mi sie rzygać, za przeproszeniem!
U mnie z dieta czy bez waga stoi i brzuch taki sam wiec co mi szkodzi.
Pomijam tandetne wzornictwo,ale..trampki to trampki.Nie zgodzę się ,że za tą cene masz gwarancje jakości.Bzdura.Sama mam takie za 10 zł,spokojnie rok trzymają.
Na pewno wszystkie produkty ktore sa pakowane hermetycznie tzn.
Zobaczylam ten topik i postanowilam wam pomoc.
Mieć nadzieje w lepszy świat , przecież wierzysz tak jak ja

Zobacz następny temat

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo