Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Zobacz następny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna » Ważne sprawy!

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Czw 5:38, 20 Mar 2014

Noga skróciła się w udzie . [link widoczny dla zalogowanych] narazie mam stosowac mascie ktore minimalnie mi to zmiejsza bo nie ma co narazie oczekiwac na cud.;( dermatolog powiedziała ze leczenie blizniowcow jest dłługotrwałe i bardzo ciezkie, lecz ja sie nie poddaje jak narazie mascie sa tanie ale pozniej juz sa drogie. [link widoczny dla zalogowanych]
I ja ja, witamy cię we Wrocku Miasto jest urocze i z pewnością pokochasz je.
no i co dalej?
3).

Typowa głodówka zdrowotna to powstrzymanie się od jedzenia, z piciem różnie, jedni mówią zeby pic dużo wody inni, że tyle co ma się ochote. [link widoczny dla zalogowanych] No i jest wiele różnych opini na temat tego leku??

Korekta wyszla pieknie. DOSTAWCA jezeli możesz to proszę sprawdz swoją poczte szkoda... Witam Chociażby stan zdrowia poprawisz. [link widoczny dla zalogowanych]
A znacie Adama Paszka z Lovely Look? Ehhh...dobrze,że już jutro niedziela PS. byłam poprostu sama w domu bo nie poszłam do szkoły bo musiałam odespać impreze i przypomniałam sobie że w kieszeni mam 70zł ... i ten widok brzucha.. Trzeci dzień dzisiaj, nie kawy nie piłam, udało się, a kawa bardzo przeszkadza? czym różni sie meizintang od lidy?
Dla mnie było by porażką gdyby choć jedno z dzieci miało tak samo jak moje w szkole czy przedszkolu.
A szkoda, bo go lubie.

Wyświetl posty z ostatnich:

Zobacz następny temat

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo