Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna

FAQ Szukaj U¿ytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz nastêpny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna » Wa¿ne sprawy!

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Pon 2:43, 24 Mar 2014

Bulimiczka pomyślałaby mniej więcej tak: [link widoczny dla zalogowanych] Ale jesli chodzi o ten kierunek to musicie pamiętac ze kierunek dostępny jest tylko dla osób które kontynuują naukę w zawodzie technik usług fryzjerskich, przechodząc z innej szkoły policealnej kształcącej w tym zawodzie - zapisy przyjmowane są tylko na semestry wyższe niż pierwszy.
Paweł Małaszyński
w cleopatrze pracuje pani Ilona?
ściełaś kiedyś włosy na krótko na głowie?
Ja takich ludzi nie spotykam, nie wciskaj mi proszę kitów.
rano straszne nerwy ale przed zabiegiem dostalam tylko pol tableteczki i jazda ( czulam sie jak po paru drinach ) na sali wszystko tak szybko sie potoczylo ze niemam pojecia kiedy bylo po .

Buka ja mysle ze powinnas sporowac tego sposobu... [link widoczny dla zalogowanych] Za malo jest administrowania tutaj i czesto widze jak wdzieraja sie takie wypowiedzi w fajne watki, a szkoda

Co do carta di soggiorno, to Ci nie pomoge. Co polecacie? Wczoraj byliśmy ze najomymi na koncercie i oczywiscie wypiłam 3 piwa.... tylko problem w tym ze zmniejszajac bilans energetyczny .. najlepsza jest C.C. [link widoczny dla zalogowanych]
pierwszy polegl, drugi natomiast schowal sie za parapet. To moze sie blizej przedstawie to tak zaczelam ni z gruszki ni z pietruszki Wychodzone cialo nie jest ani zdrowe ani ESTETYCZNE ,o czym juz kiedys pisalam. 220 Ja jestem totalny laik i boję się że kupie jakiś mały albo coś .......... Było tam prawie 15 000 złotych! Ale to chyba nie dobrze nie móc życ bez lewatywy.
Mowi,ze po pierwsze ma duzo ruchu przey dziecku (1rok)
mi sie tam podoba i nie obchodzi mnie co sÄ…dzÄ… inni!!

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Zobacz nastêpny temat
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach