Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna

FAQ Szukaj U¿ytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz nastêpny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna » Wa¿ne sprawy!

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: ¦ro 3:11, 26 Mar 2014

na rowerze powinno sie miec takie obcazenie ze nog luzno nie gonia z pedalami zeby je lekko czuc ale nie za bardzo bo wtedy buduje sie miesnie, powinno sie jezdzic za jednym razem min 30 min ale tez nie przesadzac i za pierwszym razem 80 min!! [link widoczny dla zalogowanych] białe spodnie zawsze beda modne [link widoczny dla zalogowanych] o.html#ListaKomentarzy

okolice Wałbrzycha, a właściwie to Świebodzice [link widoczny dla zalogowanych] I co z tego, że byłas 50 dni?

mała_84 ja mam podobny problem.Nawet kiedy jestem już bardzo wyczerpana ćwiczeniami tak że ledwo zipie puls wskazuje mi co najwyżej 110.Wiem ze dla mojego wieku powinien być on na pewno wyższy-mam 19 lat.Ciekawa jestem czy to wskaźnik źle wskazuje czy to mój organizm szwankuje? Pytanie brzmi: Ma na imię Ania.Ogólnie rzecz biorąc jest ciut przereklamowany. Ja tez poszukuje silki w Warszawie. Wystarczy że po nałożeniu, skrócę je odrobinę a potem podpiłuję frezarką od spodu. [link widoczny dla zalogowanych]
naprawdę było aż tak źle?? alez to przeciez kobieta wyjatkowo ciekawej urody ! w czerwcu tego roku wdała mi sie powazna infekcja skóry i wyladowałam w szpitalu, spedziłam cały miesiac na oddziałe, w koncu juz nie było wyjscia i mimo tego ze udało im sie zatrzymać infekcje to szkody były za duze, plastycy musieli mi wyczyscic całą tkanke i skóre z tego miesjca, nastepnie pobrano mi skóre z posladka i przeszczepiono na noge, operacja nie trwała długo ale narkoza i wyjscie z niej a potem ból, bo jednak nie podana mi nic na natychmastowe znieczulenie które działa tak, ze jak sie budzisz to nic nie czujesz, wiec było troszke meczarni,.. ja jestem po operacji prawie drugi miesiac . Jeżeli jednak pęcherzyk nie otrzyma sygnału do pękniecia, za co odpowiada LH i FSH, nie pęka i staje sie coraz większy. zaraz sie tez podszyje>> dzisiejsze nastolatki wiedza co to zabawa a Ty co lubisz w seksie? chodze do szkoly kosmetycznej i bardzo potrzebna mi jest jedna informacja, otoz jak sie nazywa mezczyzna ktory wykonuje zawod kosmetyczki.
ludzie ludzie ludzie.
Kochani, przypuszczam że ówczesny DJ wykopał skądś ten kawałek, a ja po latach nie mogę go odnaleźć, wpisując w wyszukiwarkę opera możecie się domyślić co znajduję

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Zobacz nastêpny temat