Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna

FAQ Szukaj U¿ytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz nastêpny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna » Wa¿ne sprawy!

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Pi± 15:32, 21 Mar 2014

Ja wysłaałam zdjecia mojej blizny do chirurga Dr.Merle z Katowic i proponuje mi wyciecie.A ja nie chce jej wycinac ,jeszcze nic dokładnie nie wiem musze sie umowic na konsultacje.Co sądzicie o tym specjaliscie.?czy jest dobry?Doradzcie mi cos. [link widoczny dla zalogowanych] nie staniczek tylko staniczydło albo staniczysko przez następnych pare lat prawie wszystko co zjesz będzie lądowało w kiblu , jeść będziesz coraz więcej i więcej , będzie Cię bolało gardło , głowa , zęby , popadniesz w ogólną apatię , może depresje ....
Zalezy jakiesz szkoly?.

my nawet wolimy wyjąć na ten moment żeby tryskać i patrzeć na tą akcję [link widoczny dla zalogowanych] jestem zdania ze zwiazek to przede wszystkim zaufanie, wyrozumialosc, zdolnosc pojscia na kompromis,milosc ale seks jest bardzo waznym skladnikiem.

Czy wiecie gdzie mozna znalezc dobrego fryzjera w Katowicach? i tak tez ze mna do tej pory jest.zawsze jak tylko o nim pomysle to motyle mam w brzuchu.ale tak jak pisalam wczesniej miedzy nami jest jakas pustka i niedosyt z tej racji ze nie mamy slubu koscielnego tylko cywilny...wiec ta milosc nie jest tak do konca pełna. Samasama czasami wysłuchanie więcej daje niż mądre rady. Biorę cerutin żeby rany ładnie się goiły. gratulacje [link widoczny dla zalogowanych]
Mieso, warzywa, owoce, makaron, miod, czasem jakies dobre winko sycylijskie To co zostanie sluzy nam prze caly tydzien, zeby kupic na biezaca chleb czy salate. Pomyśl, że masz tradzik liczący kilkadziesiat krost. ;/ ktoś tak miał? Pewnie za te maseczke na głowe o którą nie prosiłam, może mycie włosów i układanie po strzyżeniu też dodatkowo kosztuje.... Pojechalam jak pierwszy tuman .Jestem dumna z siebie bo po tych 4 miesiacach jakos umiem sie z Wlochami dogadac prosze napiszcie co o tym sadzicie i jeszcze pytanie na inny temat- czy podczas tych 10 dni zupelnie nie mozna uzywac kremów do twarzy i balsamów do ciała?
Jutro bede pic soka ale juz bez wody.
miałam cc, zaplanowane, bo mi się już ciążą znudziła, mała była ułożona pośładkowo i było mi już cholernie niewygodnie, więc poprosiłam gina o zaplanowanie zabiegu.

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Zobacz nastêpny temat
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach