Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz następny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna » Ważne sprawy!
Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 24 Sty 2014

PostWysłany: Wto 10:51, 25 Mar 2014

donosze ze jestem po 10dniu 6W Od jutra w kazdej serii bedzie po 10 powtorzen. [link widoczny dla zalogowanych] A do buraków dorzucam jeszcze jabłuszko lub dwa i mam smakowity soczek
Lepszym rozwiązaniem dla niej byłaby wizyta u psychiatry.
a umnie wszystko jak najlepiej dzis moj 5 dzien mam nadzieje ze wytrwam do konca pozostały mi tylko z 5-6 dni

Jeśli chodzi to polecam na Krolewskiej chyba ? [link widoczny dla zalogowanych] a w szkole było najgorzej gdy ktoś mnie deptał po nodze :/ a teraz to już tylko okropny palec.

Tifani wszystkie podane przeze mnie wina kosztujÄ… ok 10 PLN, ale sÄ… naprawdÄ™ spoko: czekam na odpowiedzi,pozdrawiam moze ktos polecic dobre kursy w Lublinie ? 1.5 kg. [link widoczny dla zalogowanych]
ale ja chce wyslac na numer IRLANDZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE NA POLSKI!!!! Wczoraj w nocy postanowiłam zaaplikowac sobe propilis (wiem głupota) bo nie skojarzyałam ze opuchlizne mogłam miec po tym propolisie, nad ranem zaczełam puchnac i to strasznie, został mi gynalgin wiec je wziełam, dobrze zrobiłam? Witam. To proste. DĄŻYMY ZAWSZE DO TEGO CO ZAKAZANE - PRAGNIEMY TEGO CZEGO NAM ODMAWIAJĄ I kładę się spać z mokrymi włosami, Gdy rano wstaje mam burze loków, jednak gdy spię za długo czego nie polecam zamiat pięknych loków mam spuszone loki co jest okropne, ale tak do 8 godzin snu polecam. nie nie miałam jeszcze usg...ide za tydzien lub 2 jak wytrzymam,wolałaby juz zobaczyć serce,zeby wiedzieć ze juz bije,,,,a terminy do mojego gin...no niestety są jakie są...innemu nie ufam....ten i tylko ten.ja sie wczesnie o ciąży dowiedziałam....na dzień przed planowaną @,test z krwi....to dziwne?nie rozumiem pytania....czemu jeszcze nie byłam.....
Bardzo polecam p.
Może przez ta maść???
Co do wyzywienia, to mozna przezyc tanio, ja zywie sie razem z chlopakiem, tygodniowo wydajemy 30 funtow (ja 15, on 15), czasem jak zabraknie 40 (ale rzadko) i normalnie jemy to co chcemy, trzeba tylko wyczaic tansze produkty, ale wcale nie trzeba kupowac tych najgorszej jakosci, czasem te same produkty maja rozne ceny w roznych sklepach.
ale lepiej wybierzcie sie do kosmetyczki

Zobacz następny temat

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo