Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz następny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna » Ważne sprawy!
Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 24 Sty 2014

PostWysłany: Wto 15:28, 25 Mar 2014

wizaĹĽysta [link widoczny dla zalogowanych] wynik ujemny 3
Ostatnio byliśmy na spacerze to Jasiek nawet na stojąco zrobił.Do Stasia w ogóle to nie dociera.Jak mówię siku na nocnik to on zawsze zgaduje innymi sprawami i nie zrobi a za chwilę majtki mokre.Jeszcze czekam.Trudno.
aha ile kosztuje takie badanie ??
Kiedyś mi się nie podobała,tak jak teraz Andżelika i inne Lusesity.Teraz zaczynam się przyzwyczajać
Witam,

Mam zamiar umuwic sie z Dr kobusem na dermabrazje mechaniczną, moja twarz wyglada okropnie mam duzo blizn po tradziku i nie wyglada to dobrze , mam pytanko czy ktos moze z was miał u niego taki zabieg??? [link widoczny dla zalogowanych] Jeszcze jedno chciałam napisać, otóż po życiu z alko mam takie poczucie jakbym niczego się nie bała bo chyba najgorsze już przeżyłam więc cóż jeszcze gorszego może mnie spotkać czy Wy też tak czujecie?

Ale szczęscie że to tylko prognoza Mam nadzieję,że nie schrzanią mi ząbków- dlatego moje obawy No to pewnie wszyscy są jego znajomymi. Miłego dnia wszystkim!!!!!! ciekawskie jojo, ja chyba nie robiłam wszyskiego jak trzeba, przez tydzień odstawiłam mięso a dwa ostatnie dni przed głodówką tylko owoce. [link widoczny dla zalogowanych]
A za tydzień w niedzielę mam powtórkę z rozrywki tylko że swojego dzieciątka. W przypadku wysokiego Igg ważna jest nie tylko jego wartość bezwzgledna ale jej też zmiana w czasie. 22. Oktavko, z tymi pieluszkami to lepiej się przygotuj że może tak nie być jak zaplanowałaś. Przeczyszczaszy naprawdę ci nie radzę, szczególnie że z tego co wiem kalorie z jedzonka i tak wtedy wchłaniasz, a naprawdę można nimi nabroić... ostatnim zdjeciu jest bardzo apetyczna To nie jest to co przy głodówce z marszu, gdy umierasz wręcz, ale głód i osłabienie OKROPNE mi towarzyszy teraz....nie wiem czy aż tak i Wy macie...właściwei do niczego nei nadaje sie na obecna chwile,tylko spać..
Modereatorzy w kaĹĽdym dziale zawsze pomocni!
dno dno

Zobacz następny temat

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo