Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz następny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna » Ważne sprawy!
Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 24 Sty 2014

PostWysłany: Pon 22:48, 24 Mar 2014

A 1000 czy 1700 zł lepiej zatrzymajcie w kieszeni, szkoda je wydać w 2 dni. [link widoczny dla zalogowanych] Teraz na nowo zaczelam nauke chociaz z dziecmi i praca to ciezko znalesc czas..
Macro,ja w stronÄ™ wawy ,a Ty?
spotkal sie ktos z nimi?
Ja juĹĽ wystarczajÄ…co nienawidzÄ™ siebie.
odczuwał skutki uboczne....
No to z czarnym nickiem masz jużz tyyyyyyyyyyle energii i radości, że przynajmniej do środy Ci starczy, a w środę znów można się podładować (może będzie prowadził Mszę ?????) Pozdrawiam, czekamy na kolejne zadowolone zauroczone w końcu to nasz dzień -hihihi!!!!!

a znacie jakies sprawdzone miejsca w poznaniu? [link widoczny dla zalogowanych] ręce opadają , ale nie odpuszczam.

miejsce, czyli pierwsze, które nie kwalifikuje się do finału !!! ja diane biore ale chce zmienic na jakies ktore tez dobrze na cere wplywaja że Emilka się dzisiaj mało rusza albo Kasia mnie kopie częste usg ułatwiały lokalizację wiem, że to nie jest łatwe i nigdy się z tego całkowicie nie wyjdzie, można jedynie zniwelować objawy, że tak to nazwę. Wszystkim zyczę zdrówka. [link widoczny dla zalogowanych]
Bardzo przepraszam za małe błędy. Nie usuwaj, jest tyle kobiet, które nie mogą mieć dzieci i to dziecko adoptują. Ja chodzę juz bez kul długo, ale ostatnio poszłam kosić trawę i troszke się poszarpałam z kosiarką i boli mnie od tygodnia kolano :/ nie mocno tylko tak jak staję na nim. Witam, ja chodze do p.Roberta Tokarczyka ze studia Antidotum. Ponad to paznokcie żelowe wyglądają bardziej naturalnie, przy dobrym zrobieniu długo się trzymają. Nie są to koszty duże a zawsze jest to krok w kierunku wyleczenia. Jestem już na końcówce, widać już główkę, wrzeszczę, płaczę, próbuję coś przeć, im bardziej prę tym mocniej napierdziela, a położna do mnie czy zgadzam się na nacięcie w razie konieczności, a ja do niej - to czemu mnie kobieto już nie nacinasz, nie widzisz, że już dłużej tego nie wytrzymam?!
Prosze!
[link widoczny dla zalogowanych] .
Ja byłam nieprzytomna po bromergonie, nie mogłam funkcjonować, nie jeździłam samochodem, bo chyba zasnęłabym za kierownicą.
z martwym płodem...(16.08.2006), obumarła prawdopodobnie na początku lipca, a 2 lipca było wszystko jeszcze dobrze(USG).
Wpadłam tu z ciekawości, ale też bo taniej niż u Wojtka, a tam byłam wcześniej.

Zobacz następny temat

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo