Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz następny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona Główna » Ważne sprawy!
Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 24 Sty 2014

PostWysłany: Pi± 6:15, 21 Mar 2014

Ja tez jak bylam ostatnio 26 marca to przyjmowal mnie Morasiewicz Orzechowskiego wtedy nie bylo, wiec jak wynika z tego co piszecie w Maju zapewne tez przyjmnie mnie on. [link widoczny dla zalogowanych]
Co myslicie o tych wynikach?, czy przy tych wartosciach jest szansa, ze awidnosc moze wyjsc dobrze?
Można zobaczyć ofertę na stronie www.

Jest trudno, bo inny jezyk, inna kultura, tesknota wielka. [link widoczny dla zalogowanych] porzucony męzu- az mnie boli, taki cios Ci zadała !

Teraz to powróciło, na razie boli tylko trochę, coś tam wyciąłem ale to nic chyba nie dał. Poszukuje fryzjerki,Doroty,ktora pracowala dluzszy czas w salonie Gracja na Nowosądeckiej. do Też szukam, no to sie zgadza, ale na desperata kiedys dawno poznalam takiego goscia, na pierwszy rzut oka bez zarzutu, a do dzisiaj na samo wspomnienie, mi sie nie dobrze robi. Co do talii po urodzeniu dzieci to moja siostra ma 38 lat, trojke dzieci i talie 61 cm. dlatego teraz przestalam. [link widoczny dla zalogowanych]
wiec jak biore tebletki anty to lepiej nie stosowac lewatywy bo wtedy ich dzialanie bedzie mniej skuteczne prawda?? Sala oczywsicie pojedyncza. Kazdy ma swoje ulubione kolory, w ktorych sie czuje dobrze, ja np nie trawie czerwonego, w zyciu nic czerwonego nie zalozylam,bo ten kolor mi nie odpowiada, ale moja kolezanka chodzi np w czerwonym plaszczu i jej pasuje idealnie- czy to znaczy,ze jest dzi**a,bo ubiera sie na czerwono??? Jestem jej stałą klientką i cieszę się że trafiłam w tak dobre ręce! Miałam chyba tak z 15 blach na 90 osób. W ostatnim czasie wydawalo mi się ze jestem w stanie jakoś to zaakceptowac.Pochowalam w koncu za male ubranie,kupilam sporo fajnych,nowych ciuchow w ktorych wygladam swietnie i myslalam ze jest dobrze.Ale po dzisiejszym dniu znow czuje się gruba i wielka. a własnie szłam spać.

Zobacz następny temat

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo