Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna

FAQ Szukaj U¿ytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz nastêpny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna » Wa¿ne sprawy!

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: ¦ro 1:40, 26 Mar 2014

mysle ze to znowu fałszywa opinia i kolejny atak na brome prawie we wszystko jestem w stanie uwierzyc ale napewno nie w to ze broma odmówił poprawki za darmo moze przyjdziesz wkleisz foty na forum [link widoczny dla zalogowanych] co? [link widoczny dla zalogowanych] Widac minimalne znaki jeszce ale rana sie nie saczy i nie ma miesa. Masujcie wieczorem piersi + balsam ,może się ujędrnią.

Druga ciąża właściwie też bez większych objawów, ale właśnie bolał mnie brzuch jak na okres oczywiście znacznie słabiej, często płakałam a rano było mi niedobrze ale nie wymiotowałam. [link widoczny dla zalogowanych] U mnie podejrzewano toxo,wyniki były niepokojace,ale nie jednoznaczne,ostatecznie okazało sie,ze jednak jej nie mama,ale wiem co czujesz,wierz mi.Prawda jest taka,ze toxo nie jest az tak grozna jak sie moze zdawac,wazne jest to kiedy zachorowałas i jakie jest stęzenie.Poza tym mnóstwo kobiet bierze leki na toxo i rodzi zdrowe i silne dzieciaczki,a teraz napewno nie potrzeba Twojemu Maleństwu,zebys się stresowała i zamartwiała,bo tym mu znacznie prędzej zaszkodzisz niz toxo.Wez tez pod uwage fakt,ze medycyna na dzien dzisiejszy zrobiła kolosalne postępy i ciesz się,ze wykryto u Ciebie toxo teraz,a nie tak jak u mnie,w 22 tygodniu..kiedy na podanie pewnych leków jest juz zwyczajnie za pozno..Bedzie dobrze,trzymam kciuki..

Jak mam interpretować tę awidność? :/ - twarz nabrałam kolorytu mam pytanie nie jestem profesjonalna kosmetyczka zakladam tylko sobie w domu paznokcie zelowe i mam takie pytanie i mam nadzieje ze pomozecie mi.... witam jeszcze raz [link widoczny dla zalogowanych]
U mnie to wyglada tak . Kruk 3. mi sie film podobal..owszem byl autentyczny i moze nawet slusznie hmm a bylam na nimw kinie 2 alta temu juz...wraz ze swoją kalsą(byla to 2klasa gimnazjum ) 3. -dekompresję otwartą - przewagą tej metody jest dobre uwidocznienie pola operacyjnego, możliwość dokładnego skontrolowania dna kanału nadgarstka oraz uwolnienia ewentualnych zrostów z pochewkami maziowymi ścięgien zginaczy chciałam sciagnac sonie jakies dwa fajne filmiki , jeden smutny drugi wesoły doradzcie cos Co do ceny...
No i jak to wogole jest z tym dofinansowaniem..raczej kazdy dostaje?oczywiscie bezrobotny .
zuzia i córka zuzi dzięki wielkie
Giles Milton opisujacy w ksiazce Biale zloto historie piratów islamskich atakujacych statki chrzescijanskie w XVIII w.
obydwaj koszmarnie tesknili- ojciec przysylal mi pocztowki ktore do dzis przechowuje, moj facet-polowe zarobionej kasy wydal na telefon..

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Zobacz nastêpny temat
Mo¿esz pisaæ nowe tematy