Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna

FAQ Szukaj U¿ytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zaloguj

Zobacz nastêpny temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu  Forum www.5gm.fora.pl Strona G³ówna » Wa¿ne sprawy!

Do³±czy³: 24 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Wto 17:28, 25 Mar 2014

To żenujące jak fryzjerzy udają klientów. [link widoczny dla zalogowanych] Ale sąsiadka mnie namówiła i z psami poszłyśmy. przed seksem ok 5 minutek pieszczot pocalunkow potem te 3do 5 min seksu, potem on wychodzoi do lazienki na pare minut (wyzucic kondoma, nie moge brac pigolki) jak wraca stamtad jestem smutna, on traci juz zainteresowanie mna.
Sami powiedzcie, ile jest wartna kobieta w krawacie ?
ja postanowilam - a szostka weidera to dopiero poczatek!!!
Ja co roku na wiosnę próbuję zwalczyć cellulit i co roku ponoszę klęskę.

bez wzgledu tak naprawde czy jest do wyrwania czy problemowy. [link widoczny dla zalogowanych] Z nudów zachciało mi się rudego koloru na głowie.

No jesli masz w Pl nr w Orange to zrob tak jak mowia: Ty zamykasz oczy na te zle. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe ( GLA ) swietny temat, ubawilam sie czytajac wasze przygody ja tez nie cierpie pajakow, takiego malego to jeszcze sprzatne sama, ale te wlochate potwory..ratunku! $... [link widoczny dla zalogowanych]
Probowałam chodzic na fitness.. łodygi selera Na pewno Ci nie zaszkodzi, a może pomóc. dlatego chcialabym sie dowiedziec co oznacza ten wynik z awidnosci... Następnie strzyżenie, suszenie, prostowanie i lakierowanie. NIE WOLNO W TYM DNIU JEŚĆ ŻADNYCH OWOCÓW!!!! Ja pracuje w Klinice na Plewiskach - koło Poznania - Biogenica Klinika Piękna.
Poszkodowany w wypadku kierowca Forda, mieszkaniec Miłomłyna, przeszedł długą i ciężką rehabilitację[1].

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Zobacz nastêpny temat
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach